Napísali o nás…

Tu nám môžete napísať ako sa vám u nás páčilo…

13 odpovedí na Napísali o nás…

 • Adriana povedal:

  Nádherný zážitok na plti dolu Váhom…prekrásna príroda, okolie, vzrušujúce, pútavé, zábavné momenty..za to všetko veľké Ďakujem dvom nesmierne sympatickým pltníkom Jankovi a Milošovi, ktorí vďaka svojmu profesionálnemu prístupu a odbornému výkladu dokázali vyčariť v nás napätie a úsmev zároveň.. skvelý tip na výlet a vrelé odporúčanie..

 • Jindřich + Jaroslava povedal:

  Dne 27.7.2018 v 10. hod. jsme „plouli na plti“. Díky pltníkovi – jeho jméno jsme zapomněli – za jeho vyprávění a humor po celou dobu plavby. Nezapomenutelné na dlouhou dobu!!! Prostě zážitek !!! Díky!!!

 • Martina povedal:

  už dávnejšie sme plánovali navštíviť Strečno a odviezť sa na plti po Váhu. Čítali sme len dobré skúsenosti a tak sme išli. Veľmi sme sa tešili a zobrali sme aj poľského priateľa. Príroda bola úchvatná… ale nič viac. Pltník vzadu (Paľko) nerozprával a starý pán vpredu mal taký slabý hlások že ho počuli max. 4 ľudia sediaci úplne pri ňom. Mnohé slová sa aj tak strácali v hukote vody a okolia. Veľká škoda. Mohlo to byť zaujímavé…

 • Maria povedal:

  Dostala som darček plaviť sa platí pod Strednom a mala krásny zážitok aj vďaka skvelému pltnikovi, ktorý nás bavil svojimi veselymi historkami

 • Ivana a Peter s deťmi povedal:

  Vďaka pltnikom Mišovi a Števovi, a ich humorným príbehom, sme zažili krásne dopoludnie na pltiach. Doporučujeme všetkým turistom, ktorí ešte váhajú, navštíviť toto krásne miesto na Slovensku.

 • Anna a Peter povedal:

  Zazitok sa nekonal,nakolko nas nechceli zobrat na plt,vraj nie sme den dopredu nahlaseni. Lenze nikde nenajdete ani zmienku o tom,ze je potrebne to urobit. Pani pri pokladni neochotna,bez akejkolvek ustretovosti voci turistom. Škoda!!!!

 • Jana Nemcová povedal:

  Dobrý deň, vážení pltníci,
  chcem Vám poďakovať v mene našej partie za úžasný sobotňajší zážitok na plti so skvelými chlapmi Jurkom a Vladkom.
  Ich profesionalita a vtip spolu s krásnym počasím a nádhernou prírodou sú pre nás nezabudnuteľným zážitkom. Vďaka.
  Vaši veselí priaznivci Sisa-Rudi,Maťo-Lenka,Jožko-Danka a dve Janky

 • Iveta Tomášová povedal:

  Dnes o 14.00 sme sa plavili pltou naozaj krásny zážitok pľtnici boli super nasmiali sme sa veľa sme sa toho dozvedeli vrelo odporúčam všetkým a Ďakujeme.

 • Jaroslav povedal:

  Dobrý den.
  Dne 7.8.2016 jsme se plavili na Vaších pltích a byl to opravdu nádherný zážitek.Pltníci co nás plavili byli profíci a jejích výklad byl velmi zajimavý a zábavný.Vřele doporučujem.Nádherná přiroda a dobří lide.
  S pozdravem.J.P.Jablunkov

 • Roman povedal:

  Nedávno jsme podnikli výlet na pltích a rádi bychom tento zážitek všem doporučili. Plavba krásným údolím Váhu okořeněná poutavým, ale i vtipným výkladem pltníků byla úžasná. Rádi bychom touto cestou poděkovali za více než profesionální přístup k zákazníkům a popřáli Vaší společnosti hodně úspěchů a také hodně spokojených návštěvníků, mezi něž se i naše rodina počítá! Díky !!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Blue Captcha Image Refresh

*

citykarta citykarta